Ik denk dat dit goed past! Misschien zou iets donkerder bruin nog mooier staan. Donkerbruin hagedis leer zou ook goed passen denk ik.
Dit dus
De warmte van deze bruine band versterkt die van kast en wijzerplaat uitmuntend. Zo dus een prima keuze imho. Voor de kant van een zwarte band spreekt weer het ‘ophalen’ van de zwarte accenten - in dit model zowel de wijzers als markeringen en tekst. Kan ook zwaar wegen bij een keuze, maar daarbij zou ik ook kleding aspecten meenemen in de keuze, en dan worden wellicht kleuren als blauw en groen ook nog interessant. In elk geval een prima horloge om af en toe te wisselen van band - om nog meer van te genieten succes!
Zwart of donkerblauw
Mooi horloge.
Dit staat erg mooi maar ik denk een zwarte croco band ook
Da’s een mooie Tissot Wilko
Dank je, draag hem ook graag
Hier in dit hoekje van het forum wordt er niet gemord als de datum niet correct is
Mooi. Wat een apart horloge, Wilco.
Dankjewel voor jouw uitgebreide advies en compliment. Groet, Michael
Persoonlijk ocd overtreft forumetiket
Dank je. Is eigenlijk een beetje een mini-speedmaster. Bijna zelfde uurwerk, wijzerplaat heeft ook de familietrekjes, alleen dan in een 34 mm kast
Nog nét op de gevoelige plaat voordat de vakantie naar België en Polen begint voor deze Japanse vriend.
Eerste wat ook bij mij opkwam toen ik het merk zag😀