Heel veel NA’s de afgelopen maand, toch kijk ik al rustig uit naar 2021. De eerste NA was al gepland. Na deze is er nog één plaatsje vrij in mijn doos. Ik wil graag nog een horloge voor de iets avontuurlijke activiteiten… iets dat mee kan om te kamperen, raften (of neem rustige kayak), zwemmen, mtb maar ook niet mis staat op restaurant. Bij mijn vorige zoektocht kwamen hier héél wat leuke suggesties, daarom probeer ik het nu opnieuw.
Vereisten
geen merk waar ik reeds een horloge van bezit
kast: staal, 38-40mm, min. 100m WR, graag screw down crown
Hoeft dus zeker geen duiker te zijn, noch zwitsers, noch nieuw.
Huidige horloges mag geen van deze merken zijn, of iets dat er sterk op lijkt: Tudor, Rolex, Cartier, Casio, CWC, Raketa, Leonidas, Montblanc (reserved)
Ik ben misschien te voorzichtig met mijn horloges. Als je het horloge zo wilt (wild ) gebruiken, zou ik 2 horloges aanschaffen. Quartz voor het ruige werk en een mechanisch voor het restaurant.
Een van de Seiko alpinisten? Genoeg keuze in de 500-1000 range.
Edit:
Hebben 200 m waterdichtheid. Vallen tussen de 38 en 40 mm en volgens mij is een stalen band er bij als optie beschikbaar. Weet niks van de kwaliteit van de band.