Beeindiging horlogehobby,
Ik heb besloten met de hobby te stoppen, dit sluimerde al een tijdje en wel om de haar na volgende redenen.
- Ik heb (of heb gehad) alle horloges die ik me altijd heb gewenst. Vroeger moest ik echt mijn best doen en me ook dingen ontzeggen om een betreffende klok te kunnen kopen, daardoor had een horloge dan wel veel meer emotionele waarde, door een veel ruimer budget de laatste jaren viel dat weg en ging het aankopen qua frequentie en prijs van de horloges rap omhoog zonder de bij behorende voldoening. (Rob mompelt iets van: âHet bezit van de zaak is het einde van het vermaak.â)
-Voor het bedrag waar ik mijn horloges voor aanschaf kan ik meestal een mooie reis maken of in ieder geval een flinke aanbetaling op doen (kijk zelf maar eens wat je aan horloges hebt uit gegeven in de loop van de jaren en je kan er echt toch maar 1 , nouja 2 dan :mrgreen: , tegelijkertijd dragen.) Daar komt bij dat ik er nu zoân 13 horloges heb en dat is (meer dan) voldoende.
-In de privesfeer is er veel veranderd waardoor je gaat relativeren en andere zaken veel belangrijker zijn. Mijn vrouw is vele jaren ziek geweest (>10) dit heeft een flinke stempel gedrukt op ons gezin en dagelijks functioneren de afgelopen 3 jaren. Nu is mijn vrouw 100% hersteld, mijn zoon toch nog afgestudeerd en heeft de baan die hij graag wilde en ik ben uiteindelijk toch nog aan boord gekomen bij mijn toenmalige opdrachtgever, nu dus werkgever met alle bijbehorende âmeritsâ. Doordat alles nu âgenormaliseerdâ is (ach wat is normaal), we gaan veel reizen en samen dingen ondernemen.
-Iets wat ook heeft bij gedragen aan de beeindiging, zij het in mindere mate is de minder positieve ervaringen op horlogegebied, ADâs die, laten we zeggen, wat âeconomischâ zijn met de verstrekking van informatie en diensten/leveringen. Zelf recent met een particuliere verkoop behoorlijk te kort geschoten, ik heb mijn beslissing op het advies gebaseerd van 2 personen die werkzaam zijn in de horlogewereld, terwijl mijn gevoel zei het niet te doen. Ik had in deze mijn gevoel moeten volgen niet mijn verstand. :oops:
-De horlogehobby is een âToolâ om mensen te leren kennen en dat vind ik wel toegevoegde waarde hebben van deze hobby, zoals Robbie409, Roel, Hans, Ferrie en Ruud, deze contacten zal ik ook aanhouden buiten de horlogehobby.
Genesis / Rob
P.s.: Ik heb nog wel 1 topic die ik vandaag ga plaatsen met een recente zeer negatieve ervaring met Siebel Juweliers waar ik een Tag Heuer Carrera heb gekocht, die is dusdanig ernstig dat ik vind, dat er met naam en toenaam de zaken moeten worden benoemd (heb ik nog nooit eerder gedaan), Die zal ik plaatsen en de verdere ontwikkelingen idemdito, want ik vind dat de consument/horlogeliefhebber hiervoor gewaarschuwd moet worden. Veranderd overigens nix aan mijn beslissing de horlogehobby te beeindigen.