Deze mag nooit weg...

Met al mijn hobby’s vind ik dit een gevaarlijke uitspraak hahaha. Maar hoe ik er nu tegen aan kijk gaan de volgende drie niet de collectie uit. Niet omdat ze een emotionele waarde hebben, maar gewoon puur, omdat ik van alle drie de horloges zo ontzettend geniet.

31 likes

Zeg nooit nooit, maar dit is toch een blijvertje.

30 likes

Het horloge dat van mijn vader is geweest gaat nooit meer weg.

49 likes

Waar moet ik beginnen? Misschien zal het opvallen, dat allemaal Seiko’s zijn…

Allereerst deze twee:
Seikomatic Weekdater J13080


Zo op het oog dezelfde horloges, maar toch met verschillen.

En dan nog deze Seiko EL-370:

Een King Seiko mag ook niet ontbreken:

Nog een Seikomatic Weekdater:

En dan heb nog een Seikomatic:

En dan nog twee Seiko Lord Marvel:

Zoals je ziet, nogal fan van vintage Seiko… Niet dat ik van andere horloges niet kan genieten, maar hier heb ik gewoon het meeste mee.

20 likes

Die krijg je ook nooit verkocht🤭

3 likes

Opa’s Megasonic gaat nooit meer de collectie uit :heart_eyes:.

55 likes

Wat een prachtige Seiko’s! :heart_eyes:

2 likes


Himalaya S.E.
Oriënt Star.

Casio mdv-106 silver dial.

12 likes

Eerste echte horloge, gekocht na het behalen van mijn diploma op de middelbare.

22 likes

Never say never… Maar deze bewijst keer op keer dat ik eigenlijk niks nodig heb hiernaast.:see_no_evil:.

Toen der tijd mijn eerste grote stap naar een “duur” horloge, en naar mijzelf verantwoord dat ik het wel verdiend had met het behalen van mijn propedeuse haha.

30 likes

Opa is heel erg zuinig geweest op zijn Omega!!
Mooi man!

2 likes

:drooling_face::drooling_face:

1 like

Totdat iemand je 150k voor beiden biedt😜

Een horloge met herinneringen en het begin van de hobby voor mij. Hier toen ie nog helemaal gaaf was :thinking::joy:

13 likes

Ach,ik krijg af en toe ongevraagd behoorlijk hoge biedingen op beide. Heb echt geen interesse deze twee te verkopen.

4 likes

14 likes

Zeker weten! Al is hij recent ook even goed onder handen genomen door een Omega specialist. :wink:

Deze. niet vanwege een bijzonder verhaal, Maar omdat ik het een prachtig horloge vond en vind en hem graag wilde hebben. Dit was/is toch een beetje mijn grail watch, in mijn horloge budget dan. :smile:

12 likes

Allereerst deze, dit was een verjaarskadootje van mijn meisje, inmiddels alweer bijna vijf jaar geleden.

Daarnaast deze. Heb ik van mijn moeder gekregen en was het horloge van mijn opa. Met de hulp van Koen nota bene zelf een servicebeurtje kunnen geven. Ik draag hem maar zelden, maar toch fijn om te hebben.

25 likes

Deze gaat nooit meer weg,m’n enige erfstuk

De boerderij die ik erbij geërfd heb wel verkocht :sweat_smile:

19 likes