In weerwil van alle mooie aankopen in het afgelopen jaar zaten er ook een aantal “mwah”-gevallen tussen, Flop zoals je zou kunnen denken. Het viel gelukkig mee, ik ben de afgelopen jaren iets minder impulsief geworden.
Deze leek op papier en op de fotoos perfect.
Hmm…toch deze. Impuls aankoop. Ik dacht…ben verliefd! Maar dat gevoel was toch vrij snel, en veel sneller dan verwacht, weer vervlogen…zoals daarna ook het horloge. Ach ik weet iig dat ze goed terecht is gekomen bij iemand waar ze krijgt die ze verdiend.
Die Vulcain ruilde ik voor deze GS. Al heel snel bleek dat hem toch echt niet te zijn. Kastvorm niet naar mijn zin en zoals gewoonlijk bij GS op staal; niet lekker passend te krijgen.
Voor mij is dat wel de Explorer. Een horloge die ik al jaren mooi vind en ooit wel moest bezitten als ultieme allrounder.
De band kreeg ik helaas niet perfect qua maat en de sluiting viel me ook tegen, zeker gezien vanaf de 6uurskant. Jammer wel, verder een prachtstuk!
Ik zag een filmpje op TikTok van een bekende Amerikaanse horloge liefhebber/handelaar waarin hij Maen aan het aanprijzen was.
Nog voor het filmpje was afgelopen zat ik al op Marktplaats te schuimen en al snel kocht ik deze rakker.
Fraai maar toch niets voor mij.
Via HF verkocht, en ik zag hem al vrij snel opnieuw in het blauwe gedeelte verschijnen…
Voor mij de Grand Seiko quartz. Schitterend op foto’s, maar om de pols deed hij me niets… Ook hierna heel sceptisch naar andere modellen, waarschijnlijk onterecht.
Flop van het jaar! Heel erg naar uitgekeken, eenmaal horloge binnen vond ik het toch erg saai (vooral de groene wijzerplaat) en zeker niet het geld waard wat ik ervoor betaald had. Persoonlijk erg teleurgesteld