Frederique Constant only

Nadat ik 2 FC’s heb gehad wil ik er altijd nog wel een keer een terug. Zag een aanbieding op mp voor de FC-225HBS5B6 dit zou een gelimiteerde uitgaven moeten zijn van 250stuks.

Weet iemand hier meer over?

Betreft een restpartij uit 2011 gemaakt voor de Duitse healey club. Er waren twee versies, een automaat en quartz. Deze Healey betreft de Quartz, heeft daarom ook geen secondewijzer. Van 900, voor 325 euro moet je er 1 kunnen krijgen. Mooie prijs voor dit leuke horloge.

7 likes

Dank voor je reactie. Ik zit nog een beetje te twijfelen, maar het is zeker een leuke set voor die prijs

1 like

Blijven toch fijne horloges om naar te kijken :heart_eyes:

11 likes


Fantastisch in de zon.

8 likes

FC om vandaag

9 likes

Camping beatertje

7 likes

Blijft een prachtig horloge vind ik :blush:

12 likes

Hele mooie klassieker.

1 like

Blijft een mooi merk zelf 2 stuks gehad en blijf er altijd wel naar kijk. Alleen tot irritatie van mijn vriendin zijn alleen de dames modellen vaak te “truttig” :joy:
Ze vindt de heren modellen mooier, bijvoorbeeld de Slimline, maar die zijn dan weer vrij groot.

Ze hebben de neiging om alle manufacturen 42 mm te maken, wat ontzettend vervelend is.
Als ze die <40 zouden maken zou ik ze allemaal kopen waarschijnlijk.

Misschien toch maar goed dan dat ze 42mm zijn…

1 like

Haha ja dat scheelt natuurlijk wel een hoop aankopen

Een paar dagen geleden kwam ik deze tegen op Marktplaats:

Toen ik even doorzocht op het merk kwam ik ook deze tegen:

Ben opzich best wel verkocht, echter heb ik nog nooit zoveel geld voor 1 horloge uitgegeven en dat weerhoudt mij nu een beetje. Maar ik vind het echt een stunning piece. Ik vroeg hoe het kon dat deze persoon het horloge voor een relatief lagere prijs aanbiedt als de retail-waarde. Hij zei dat hij iemand heeft, die direct van FC koopt? Vond het een beetje apart als er maar 99 stuks van gemaakt zijn dat de prijs wel veel lager ligt dan wanneer je bij FC zelf koopt. Is dit een beetje hetzelfde principe als the Gentlemen Timepieces op Youtube?

3 likes

Ik weet niet of iemand hier ervaring heeft met Worldtimers uit Assen.
Hij is inderdaad wel een stuk goedkoper dan andere Frederique Constant dealers.
Misschien eens vragen of je kunt langskomen om te passen.
Wel fantastisch mooie horloges hoor :ok_hand:t2:

De mijne met miniatuur Austin Healey :blush:

10 likes

Nog maar eens wat foto’s :blush:

11 likes

Gaaf die band!

1 like

Dank je wel :+1:t2:

1 like

Bij m’n zoektocht naar een mooier bandje, een boterzacht leren bandje van m’n Lilienthal Berlin erop geklikt. Ik vind het wel een succes eigenlijk en het bandje is zo zacht dat ik hem helemaal niet voel. En met het dunne horloge een perfecte combi:

6 likes

Sinds kort ook aangestoken met het horloge-virus. Mijn eerste ‘echte’ horloge is een FC geworden. Erg content mee, maar ik ben bang dat het niet de laatste is… klinkt jullie vast bekend in de oren ;-).

Heb dit al in een eigen topic geplaatst, maar was niet op de hoogte van dit topic ;-).

16 likes