Ik heb zojuist even het meetlint erbij gepakt, ik kom bij mij uit op ongeveer 19,5. Wellicht moet er dan nog een vinger tussen om het horloge comfortabel te dragen maar zonder de vinger zit ik op ongeveer 19,5.
Ik ben zelf ook eerst gaan passen met dit horloge bij de juwelier omdat ik ook met dit horloge twijfelde over de maat. Foto’s online kunnen nogal een vertekend beeld geven vind ik, mijn advies zou dan ook zijn om tocht even ergens te gaan passen. Bij de Bijenkorf hebben ze normaal gesproken ook Frederique Constant en natuurlijk bij verschillende juweliers.
Verder ben ik erg tevreden met het horloge tot nu toe, moet hem nog wel wat vaker dragen eigenlijk, ik heb deze sinds afgelopen december.