Verkocht aan een heer en ik vind hem zelf ook vrij mannelijk qua design. Vergelijk het met een 34mm air-king
Dat ziet er inderdaad funky uit. Zou het zelf niet zo snel dragen. Maar er zullen vast mensen zijn die dit echt als fashion zien.
Hebben die Cartiers nog interessante uurwerken aan boord? Manufacture?
Zo’n Tank is toch wel een legendarisch ding. Weer eens wat anders die modellen.
Niet mijn smaak maar ik kan het zeker waarderen👍 Mooie post Jasper
Mooie horloges. Ik vind dat blokkige iets meer mijn ding.
Beste Jasper, vraagje, wellicht dat je het weet.
Toen ik die nieuwe kroon op de cartier santos zette viel mij op dat de onderste dunne poot van de X op de 10 uur aanduiding een beschadiging leek te hebben.
In eerste instantie schrok ik me het apenzuur, maar achteraf bleek dit al te zijn en niet door mij aangebracht. Sterker nog, als ik naar meer foto’s van de santos op internet kijk valt me op dat ze het haast allemaal hebben. Is dit opzettelijk gedaan? Of een algemene zwakke plek?
Ha ha, inderdaad zien die er binnen no time nogal “schmutzig” uit.
Bedankt voor deze leuke draad, als Cartier liefhebber toch weer wat leuke modellen voorbij zien komen
Daar staat toch “Cartier”, dat hoort zo
Holy shit, nooit gezien.
Wat een natte tosti ben ik ook zeg.
Ik ga me even in de hoek schamen met een papieren puntmuts op mijn kop waar “ezel” op staat.
Haha…apart…alsof je voor een lachspiegel staat.
Gelukkig verkocht. Niks voor een vrouw zoals ik dus
Ik herrinner me ooit iets gelezen te hebben over die Tank Basculante en de Reverso, de ontwerpers van beide horloges kenden elkaar en beïnvloedde of inspireerden elkaar of werkten samen aan dit project (Tank)
Leuk! Het is weer eens iets anders! Beetje “fris bloed” ook
Ik vind de blauwe wijzers wel funky.
Cartier heeft gewoon zijn classiekers. Ik vind ze tof. Wel klassiek. Maar voor een man als mijn schoonvader waar dit horloge van is staat het perfect.
Voor mij persoonlijk wat te oud. Of ik te jong. Moet nog wat rijpen.
JLC vroeg destijds aan een ingenieur (Chavot) om een omklapbare kastvorm te maken, daar kregen ze in 1931 ook het patent op. De eerste Reverso’s werden gemaakt door Specialités Horlogères met een kast van Wenger en een uurwerk van Tavannes omdat LeCoultre zelf geen uurwerk had dat er in paste. Cartier vond het omklapbare concept ook erg aantrekkelijk en vroeg aan Specialités Horlogères om voor hen ook een omklapbaar ontwerp te maken. Maar omdat dit tot patent problemen zou leiden werd een variant bedacht, de Basculante met een patent in 1932.
De Cartier Santos is letterlijk het eerste serie geproduceerde polshorloge voor mannen ooit, de ultieme klassieker dus…
Dat bandje erop is de beroerdste combo die ik tot heden heb gezien. Ik wil de jeuk uit mijn ogen krabben met een Gillette Fusion
Die is tof. In welke prijsklasse zweeft zoiets?
Ies original.
Maar vind hem ook niet zo…
Koste nog 400,- ook (cartierprijs…)