Ik heb m vóór Chinees jaar gekocht. Dus ik moest wachten. Maar vanaf het moment van sturen en binnen hebben was iets meer dan een week.
Gewoon vanuit de CN store gok ik. Heb ik niets over gehoord of gezien voor de rest.
Via de UK is ook niet meer zo’n goed idee, qua kosten.
Deze krijgt geen enkele draagtijd meer. Ik had m ooit als vervanger van m’n Seiko Monster gekocht omdat die de verkoop in zou gaan (maar nog steeds niet gebeurt is).
Ik weet niet wat ik er mee aan moet. Houden of …
Als jij jouw Seiko Monster wel draagt en de Heimdallr niet, dan de laatste gewoon verkopen.
Wordt allebei denk ik
Paar weken geleden binnengekomen en direct op een Uncleseiko oranje waffle-band gedaan. Wat veel kwaliteit krijg je voor iets meer dan €100. Ongelofelijk!
Eigenlijk voor dat bedrag mag je niet klagen, maar goed ik doe het toch Minpunten zijn:
- OEM waffle-band is veel te lang, te dik en te zacht;
- de lumepip zou verzonken moeten zijn in de bezel;
- de uitlijning van de bezel is net zo slecht als bij een echte Seiko;
- de Seiko fatbars passen er niet op.
Allemaal overkomelijk en dus een erg fijn horloge.
Nu dat bij mijn Captain Willard de lume pip eraf is gekomen en kwijt is (zie mijn bericht hier Heimdallr probleem), zoek ik een aftermarket bezel insert. Kan iemand mij een goede webwinkel adviseren waar ik hopelijk een bezel insert voor mijn Heimdallr kan vinden?
Heb je al contact opgenomen met Heimdallr? Via facebook makkelijk contact te leggen en snel reactie. Wellicht kan de verkoper meedenken in een oplossing?
Al gemeld per mail (Heb geen fb-account), maar geen reactie. Ik heb er toch maar nog een mailtje aan gewaagd.
Idee, op Aliexpress een goedkope bezel kopen. Daar de pip vanaf tikken en met half drupje lijm op je oude bezel plakken.
Dank je. Hoeft niet. Heimdallr heeft nu wel gereageerd en stuurt mij gratis een nieuwe bezel op. Bedankt voor de tip, @Airmannetje. Misschien ook wel handig voor @John om dit te weten.
Nu wordt het alleen interessant hoe ik de bezel heel kan vervangen. Het is namelijk niet hetzelfde systeem dat de gangbare merken gebruiken. Wij gaan het ervaren.
Ik heb al een pip lume besteld bij Ali. Ik wacht nog op de speciale lijm
Iemand interesse in deze? Ik heb m niet meer gedragen.
Iemand hier die ervaring heeft met de Sea-Ghost? De titanium homage van de Seamaster uit de komende James Bond film: No Time To Die
Ik geloof dat @Marc hier wel wat over kan zeggen gezien zijn gearchiveerde verkoop topic:
https://www.horlogeforum.nl/t/verkocht-heimdallr-sharky-sea-ghost-titanium/333892
Yep,
Ik vind het een prachtig horloge, de mijne was van goede bouwkwaliteit en liep heel goed op tijd. Lekker licht aan de pols, beetje vintage vibe met het gebolde glas en bruine indexen.
Kwam overigens van Heimdallr zelf, geen Alishop.
Gr. Marc
Thanks! Hoe waren de hour markers? Op foto’s zien ze er heel licht uit namelijk
Dat zal wel aan de foto liggen, ze zijn een beetje zandkleurig beige, niet heel donker in elk geval.
Gr. Marc
Ik blijf dit een van de beste Seiko Monster gen3 homage vinden. De gele wijzerplaat maakt je vrolijk op deze grauwe dagen en die prima lume is al best snel nodig aangezien het al om 18:00 nacht is. Maximale pangpang voor 169 dollartjes.
De Heimdallr Ocean Monster V2 Yellow op de standaard stalen band met solid links is een prettig draagbaar horloge. Uurwerk is een Seiko NH36A automaat. Kastdiameter van 41.6mm en lugbreedte van 20mm.