HF op zoek naar het oudste horloge hier op het forum

Hallo allemaal,

Bij deze is de zoektocht geopend! Wie heeft het oudste POLS horloge van ons hier op het horlogeforum? Ik trap af met mijn Seamaster 600 136.011 vermoedelijk uit begin jaren 60. Er zijn vast HF leden met een ouder horloge, dus wie biedt er meer? :blush:

MvG Ralph

P.S. Zakhorloges doen NIET mee in deze zoektocht en het horloge moet momenteel ook in jouw bezit zijn.:slightly_smiling_face:

15 likes

Je begrijpt dat dit een strijd tussen zakhorloges wordt he?

1 like

Als het om polshorloge gaat (anders idd dat t n zakhorloge gaat.worden) 1 vd eerste Rolex Oyster

De meest linker, maar dan in geel goud. Volgens mijn vader had m’n opa em op een bijpassende gouden band. Die had ie helaas tijdens de oorlog moeten verpachten en nooit meer terug gekregen. Het horloge zelf ligt nu al jaren in de kluis van de bank. Hij heeft helaas een barst in het plexi glaasje waardoor in de loop der jaren de wijzerplaat slijtage vertoont en het uurwerk niet meer loop.

1 like

Heb het aangepast naar POLS horloge

We hebben het natuurlijk wel over horloges in het BEZIT van iemand op het forum! :wink:

Mijn oudste is overigens een gouden Omega in puike staat! Eind jaren '50, denk ik.

3 likes

Mijn oudste overigens: sept 1964

18 likes

Ik denk de vrouw van Ed. Maar kan geen foto’s posten, want naar het schijnt ligt haar IWC uit '22 in de kluis.

1 like

Wat een toppertje is het ook!

1 like

Aangepast! Goed punt :blush::+1:

Hamilton 1929.

41 likes

Nondetju, blijkt nog te kloppen ook:

Met certificaat!

1 like

Ok, dat ga ik niet halen; mijn oudste polshorloge is deze Tissot uit 1932:

https://img.horlogeforum.nl/uploads/db9961/original/3X/4/f/4f3999c75c2b4961f4d614fb45a62ca2b1bfaf03.JPG

22 likes

Foto niet direct beschikbaar maar een Omega bumperautomaat uit circa 1938 is van mijn vrouw. Loopt na 2 keer schudden weer als een zonnetje.

2 likes

Zo dat ziet er heel delicaat uit zeg. Draag je dat nog wel eens? 20mm?

:grin:

3 likes

Mijn oudste is van december 2017.

:beers:

23 likes

Nee hij loopt niet goed, moet eerst nog een servicebeurtje hebben.
Hij is overigens 27 mm. Mij polsen zijn amper 16 cm, dus met de juiste band kom ik er misschien wel mee weg.
(De hand op de foto is niet van mij, maar van de vorige eigenaar :grin:)

1 like

Mijn beste,

Niet het oudste horloge hier op het forum,
maar met bouwjaar 1947 mag deze Omega 30T2 SC, zich de “oudere jongere” noemen!!

En voor straks: “Buona Notte" en morgen gezond weer op.:first_quarter_moon_with_face::first_quarter_moon_with_face::first_quarter_moon_with_face:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

31 likes

Ziet er echt gaaf uit :ok_hand:

1 like

Mijn oudste: een jubileumshorloge van mijn overleden vader.
Misschien is hier “de tand des tijds” een betere omschrijving.

image
Horloge is uit 1958

14 likes