Zoals we allemaal weten heeft @Jurk, in 2019, met een geweldige initiatief namelijk zijn eigen tekentalent, veel forumleden weten te bewegen om te doneren aan stichting doe een wens in ruil voor een avatar en/ of een tekening op verzoek. Ik ben hem daarvoor in ieder geval dankbaar .
Laten we ook in 2020 doorgaan met doneren aan stichting doe een wens en ook dit jaar weer kinderen blij maken.
Hoe?
We hebben allemaal wel een horloge liggen waar we niets mee doen of niet naar omkijken, waar we ook de moeite niet voor nemen of willen nemen om het te verkopen via HF, marktplaats of waar dan ook.
Een dergelijk horloge kan best nog interessant zijn voor een liefhebber. Laten we genoemde horloges te koop aanbieden op HF tegen een donatie aan stichting doe een wens.
Dus een geïnteresseerde in het horloge doet een donatie aan Stichting doe een wens, levert een bewijs aan bij de aanbieder, dat hij/ zij een donatie heeft gedaan en ontvangt het horloge van de aanbieder tegen verzendkosten. De aanbieder ontvangt dus geen geld voor het horloge wat hij/ zij aanbiedt behalve de verzendkosten
De aanbieder bepaald het minimum te doneren bedrag wat gelijk staat aan de waarde van het horloge wat hij aanbiedt (uiteraard dient dit minder te zijn dan de marktwaarde).
Ik trap af met een Invicta Pro diver volgens mij de 8926. Nu te vinden in het blauwe gedeelte tegen een donatie van €40 aan stichting doe een wens.
Natuurlijk hoop ik dat er meer HF leden volgen. Trek even die laden open
Groetjes SAT