Het staal is niet anders dan bij de meeste andere horloges. Je ziet er alleen alles op vanwege de strakke afwerking.
Komt vanzelf wel
Tijdens het wegpolijsten van wat kleinere krassen op de bezel van de ML was het de polijster wel opgevallen dat het erg makkelijk ging. Volgens hem was dat bij horloges van Omega typisch een stuk lastiger. Vandaar de term ‘zacht’.
Ik kreeg zonet bericht van Paypal dat ze het geld van de Peruaanse horlogedeal naar me terugstorten, omdat de Peruaan niet heeft geantwoord in het geschil dat ik geopend had over de niet ontvangen GS SBGM221.
Netjes van ze. Ik had liever wel het horloge ontvangen, maar geld terug is ook goed. Geen idee hoe Paypal het geld bij hem terughaalt, maar daar heb ik geen zorgen van.
Good to know. Thanks voor de info.
Toch kudos voor de poging! Helaas to good to be true, had het erg gaaf gevonden als het horloge wel was aangekomen!
Holy moly! Lekker ding is dit!!
Mooi dat je je geld terug krijgt! Wel jammer dat deze spannende soap nu toch een beetje lauwtjes eindigt. Een einde met een mooie GS was toch wat spectaculairder geweest.
Begreep ik nu dat hetzelfde horloge (als dat al bestaat) vrolijk weer wordt aangeboden?
Ik zag het laatst inderdaad weer staan, niet op reageren dus
Echt gemeende sorry, niet sarcastisch, maar “wat???” , mijn A375 is mijn daily beater ter vervanging van een Datejust en een Submariner. Ik merk NIKS van zacht staal.
Integendeel, mijn horloge is na maanden dragen nog steeds als nieuw. Zit er hier en daar een kapje in de bezel welke geen mens ziet? Sure, maar dat is bij een Rolex ook zo, bovendien is een Rolex een ‘pest’ voor micro-swirls, als ik nog maar boos durf te kijken naar een Rolex, heb ik prijs, nieuw micro swirls.
Dus mijn overstap naar GS bevalt me uitermate goed.
En dan heb ik het nog niet eens over de magische SD technologie.
I am in (watch) heaven and I like it
Volgens mij ging het over een Maurice Lacroix, niet over een Grand Seiko. Maar dan nog…
Ja maar daarom is dat niet zo he, perception is (not) everything…
@DVR, thanks voor de response, daar hoef je overigens geen sorry voor te zeggen. mijn ervaring bij de sbga373 t.o.v. andere seiko’s en 2x Oris Aquis is toch echt dat het gevoeliger is voor beschadigingetjes en microswirls. Toch interresant dat ervaringen verschillen, over Rolex kan ik niet meepraten
Dat er wat plekjes ontstaan na verloop van tijd maakt mijn horloge overigens niet per c veel minder nieuw ogen!
Toffe reactie, ik ben voor de komende 4 maanden een ‘operator’ in de medische sector en leg per dag toch al gauw een 250 a 300 km af, vandaag een uitschieter van 350 km.
En elke keer als ik mijn A375 bekijk om de tijd te weten word ik een nano seconde stil en prijs me uitermate gelukkig dat ik het genoegen mag hebben om zo een juweel te bezitten.
Vandaag was ik bij de vader van een patient welke gisteren op 17 jarige leeftijd gestorven is aan een gen afwijking. Dan besef je pas hoe broos het leven is en een ‘kapje’ in een horloge er helemaal niet toe doet.
Tsja, perceptie of niet, ik heb met de ML, en daar refereerde ik naar, wel de ervaring dat de hoogglans gepolijste bezel een krasmagneet is. Zelfs een zacht tikje tegen een houten stoel was al voldoende. Mijn Citizen Eco Drive is groter (43mm) en daar is na een maand continue dragen met dienstreizen en alles erbij niks aan te zien, noppes. Met Omega heb ik geen ervaring en de Snowflake heeft weer een dag krasvrij doorstaan