Enige tijd geleden verliefd geworden op de Oris Big Crown Propilot Chronograph toen ik er op dit forum eentje voorbij zag komen. Uiteraard wat research gedaan, onder andere via aBlogtoWatch:
In eerste instantie was ik op zoek naar de GMT versie op edelstalen band. Zoals ik meldde toen ik ik mij voorstelde
En zoals ik meldde in her Oris Only Deel
N.a.v. dat laatste bericht nam @Cal219 contact met mij op. Hij had een Oris Big Crown Propilot Chronograph zonder GMT functie en op nylon band waar hij zelf geen klik mee kreeg en vroeg me of ik interesse had hem over te nemen voor een aantrekkelijke prijs.
Vorige week met Cees afgesproken en de deal was snel gemaakt. En dus ben ik nu de trotse eigenaar van mijn eerste automatische chronograaf van Zwitserse afkomst. Het contact met @OrisBoutiqueAmsterdam is inmiddels gelegd om te kijken of een bijpassende edelstalen band te leveren is.