NA // Tag Heuer Event

Afgelopen weekend was het de laatste Dutch Grand Prix op Zandvoort, een hele happening waar elk (relevant) merk (ook buiten de horlogerie) hun kans greep om in de spotlights te staan. Zo deed Tag Heuer dit ook. Groots met de release van de F1 Solargraph Zandvoort editie. En heel stilletjes in de vorm van een exclusief diner.

Op vakantie werd ik ineens gebeld door mijn Tag Heuer AD. Ik moest een specifieke datum blokken in mijn agenda… tja geen idee, maar is goed, doen we. Een tijdje later valt er een uitnodiging in de brievenbus. Een speciaal Tag Heuer event.

Kort erna werd ik teruggebeld. Ik ben uitgenodigd voor een exclusief diner met Tag Heuer met nog 120 andere klanten van Nederland en Duitsland en mocht 1 persoon meenemen. Gaaf!

We wisten niet wat we moesten verwachten, maar we wisten wel al dat het bijzonder zal gaan worden. Voorbereidingen getroffen: Kleren gekocht voor de dresscode, hotel geboekt op loopafstand… etc.

We werden heel goed ontvangen en de ingang was een soort tunnel waar je doorheen liep. Cool gemaakt!

Daarna kwam je in de ruimte, een grote ruimte met lange tafels in het midden, maar wat de aandacht trok is toch wel de 2026 F1 auto van Max Verstappen, die prominent aanwezig was voor het podium.


En dan… socializen, op de foto met wat (F1) bekendheden, maar vooral alle indrukken opnemen en de aanwezige horloges bewonderen. Hierna aan die lange tafel je naamkaartje zoeken… dat duurde even. :laughing:

Nadat de eerste gang geserveerd was, kwam Laurent Mekies (Red Bull Racing Teambaas) het podium op als special guest.



Leuker ervaring, lekker gegeten en een bijzondere avond gehad! Dankjewel Tag Heuer voor deze toffe ervaring!!




Maar waarom belde hij mij nou echt? Nou… om een speciaal horloge aan te kondigen en die uiteraard te verkopen… de Tag Heuer Formula 1 Solargraph Zandvoort editie. Ik kon hem alvast pre-orderen. Na (kort) na te hebben gedacht en in het geheim de foto’s gezien te hebben, heb ik hem aangeschaft. (Foto’s volgen later in dit topic)

Er is heel veel kritiek op dit horloge (en uurwerk), maar hij is geweldig. Hij is niet zo fel oranje als dat velen denken. De details zijn goed, hij draagt lekker licht en de overall uitstraling is gewoon mooi. De bezel is een net iets feller oranje dan het bandje, wat het horloge rustiger maakt dan het op de foto’s doet lijken. De rode uur, minuut en secondewijzer inclusief de rode indices, accenten en Tag Heuer logo maakt het horloge toch echt af. Op rubber is het een heel speels horloge, terwijl ik hem op staal juist als een leuk zomerhorloge beschouw. Het Solargraph uurwerk maakt hem ook ideaal als grab and go watch. Kortom, ik ben zeer blij met mijn aankoop, ongeacht wat anderen ervan vinden. Zie onderstaande foto’s.





122 likes

Geweldige ervaring lijkt mij en daarnaast dan nog de NA. Gefeliciteerd !

1 like

Mooi! En wat een manier om je NA te mogen ontvangen. Dat is echt leuk. Belevenis is alles. Veel plezier met het horloge. :ok_hand:

2 likes

Tof dat je ons meeneemt naar dit bijzondere TH en F1 event. Tof dat je daarvoor uitgenodigd bent. Alleen al leuk om te lezen, laat staan om erbij te zijn.

1 like

Dit is zo’n geweldige ervaring die je nooit meer vergeet dunkt me!

Gefeliciteerd met deze memorabele nieuwe aanwinst!

2 likes

Heel leuk om te lezen. :slight_smile: En dat horloge geeft wel een toffe herinnering eraan. :ok_hand:

1 like

Tof dat je hierbij mocht zijn. En bedankt voor het delen!

1 like

Toffe ervaring!!!

1 like

Heel gaaf! En prachtig horloge, laat anderen maar lullen, je hebt hem gewoon! :star_struck:

Geniet ervan!

1 like

Wat een geweldige ervaring!:+1:

1 like

Heel leuk. Veel plezier met je TH👍🏼

1 like

Wat een ontzettend gave ervaring. Horloge blijft voor jou gekoppeld aan dit event (en de Zandvoort GP)! Mooie aanwinst :star_struck:

1 like

Heel erg gaaf! Wat goed geregeld door Tag Heuer. Geniet van je NA!

1 like

Moet een topdag geweest zijn! Bedankt voor het delen!

1 like

Gave ervaring

1 like

Mooi man!!
Als Tag Heuer liefhebber is dit de kers op de taart! :muscle: :+1:

1 like

Erg gaaf dat je hier bij aanwezig mocht zijn! En natuurlijk gefeliciteerd met je nieuwe horloge! :smiley::+1:

1 like

Ik zie te veel mensen met te veel verschillende outfits om van een dress code te spreken, maar uit nieuwsgierigheid, wat was de dress code?

Leuk, zo’n F1, al vind ik je AquaRacer nog een slag toffer. :slight_smile: Gefeliciteerd!

1 like

Gave ervaring zeg!! Dank voor het delen. En gefeliciteerd met je NA.

2 likes

1 like