Dat was ook gewoon een hoop gezijk!
Dat is wel het uitzoeken waard! Klinkt als een mooie escape
Dat websites aansprakelijk gaan zijn voor content die de leden plaatsen, gaat een hoop voeten in aarde hebben. Nog verdere vrijheids inperking. Lange leve de EU.
Ik dacht overigens dat de wet enkel was aangekomen maar nog niet in uitvoering is gebracht?
Er is weinig alternatief. Als er een claim bij ons ligt is de plaatser ineens niet thuis. En verder dan Sint-Sangria met een gmail adres kom ik dan ook niet.
Jammer joh.
Cheeky.
Ik denk dat het niet onverstandig is om alle geposte foto’s van het forum te wissen ivm claim met terugwerkende kracht als de wet straks wel in uitvoering is.
Wis dan alles. Anders is het toch niet te doen. Wel of geen eigen foto’s.
Bied jij jezelf bij deze aan als vrijwilliger?
Dan vermink je dit forum. Gooi dan maar in archief en begin opnieuw. Ga je met NA en verkooptopics, zonder foto’s…
Schone lei, en alleen foto’s plaatsen via links. Scheelt je ook serverruimte en dataverkeer als beheerder.
Ik denk mee.
Maar bedankt voor je reactie…
Dan kan de laatste hier het licht uitdoen. Gaat niet werken.
P@rno mocht ook al niet toch? Vraag het even voor de zekerheid.
Of alleen eigen foto’s?
Ik denk dat beetje pragmatiek beter werkt dan proberen alle foto’s waarvan copyright niet bij poster ligt te verwijderen.
Dus 1. een regel instellen zoals Jur nu doet en vervolgens 2. handhaven o.b.v. piepsysteem. Zodra iemand aanklopt, dan zal jur de betreffende foto’s direct verwijderen. Zal er dan nog een boete overblijven?
//eu1.dh-cdn.netD//eu1.dh-cdn.neta//eu1.dh-cdn.neta//eu1.dh-cdn.netr//eu1.dh-cdn.netv//eu1.dh-cdn.neto//eu1.dh-cdn.neto//eu1.dh-cdn.netr//eu1.dh-cdn.net //eu1.dh-cdn.netm//eu1.dh-cdn.neto//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.nett//eu1.dh-cdn.net //eu1.dh-cdn.netj//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.net //eu1.dh-cdn.neth//eu1.dh-cdn.neti//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.netr//eu1.dh-cdn.net //eu1.dh-cdn.netz//eu1.dh-cdn.neti//eu1.dh-cdn.netj//eu1.dh-cdn.netn//eu1.dh-cdn.net
//eu1.dh-cdn.netw//eu1.dh-cdn.netw//eu1.dh-cdn.netw//eu1.dh-cdn.net.//eu1.dh-cdn.netp//eu1.dh-cdn.neto//eu1.dh-cdn.netr//eu1.dh-cdn.netn//eu1.dh-cdn.neto//eu1.dh-cdn.netf//eu1.dh-cdn.neto//eu1.dh-cdn.netr//eu1.dh-cdn.netu//eu1.dh-cdn.netm//eu1.dh-cdn.net.//eu1.dh-cdn.netn//eu1.dh-cdn.netl//eu1.dh-cdn.net
Probeer je me te naaien?
Ik zou ouwe troep laten staan totdat ze komen klagen. Nieuwe post alleen foto’s via links. Zat fora die zo werken. Fijn is anders, maar het werkt.
Als je straks een foto host als website waar copyright opzit, krijg je een brief thuis van een merkenbureau/advocatenkantoor.
Dan kan je wel leuk de foto willen verwijderen maar het kwaad is dan al geschied, Je zal dan een schikking moeten treffen en dus betalen.
Zij mogen geen boetes op leggen, wel vergoedingen vragen. En reken maar dat ze dat gaan doen.