Wat is je polsmaat?
Wil je quartz/solar of automaat?
Ga je ermee duiken, of ga je voor de look & feel? Als in: boeien de specs je, of is 100m genoeg?
Wat is je polsmaat?
Wil je quartz/solar of automaat?
Ga je ermee duiken, of ga je voor de look & feel? Als in: boeien de specs je, of is 100m genoeg?
38mm,€320,- ![]()
Seiko spb147 zie je wel eens voor rond de 500.
Squale ook. 1521 kast is super. De 1545 is ook ok en meer submariner.
Certina DS action 38mm.
Is vast wel ergens al rond de 500nop te pikken
Als je 40mm aandurft zou ik ook eens op Tissot Seastar zoeken
Certina ds action 38.
Glycine combat sub in 39.
Zijn voor dit budget denk ik goeie opties
Dit is een hele mooie
Da’s idd een mooie Yema
Hallo,
Iets leuks voor 500 moet lukken.
En een duiker draagt optisch kleiner met een relatief hoge kast, grote lunet en kleine wijzerplaat. Je zou een 40mm kunnen proberen.
Ik zou persoonlijk niet verder zoeken dan een Certina DS Action Diver 38mm. Wat een kwaliteit voor het geld, ongelooflijk! En in vele kleuren en smaken.
Mocht je eerst een maat willen proberen én titanium: dan vind ik deze Watchdives in 39 met lire lugs ook wel een interessante. Het schijnt niet tegen te vallen. Maar je moet 't wel willen. Ik heb zelf net een 50 Fathoms van ze op de kop getikt, tweedehands, maar dat is puur bedoeld als zwemhorloge, met goede specs en vintage vibes. Het blijft een hommage fabriek, en een Chinees merk… Moet je wel willen. Puur op basis van specs en geringe afschrijving als het niet bevalt is het een rationele overweging. Je telefoon komt hoogstwaarschijnlijk ook uit China, is mijn goedprater… ![]()
Koop tweedehands. Verruimd je horizon aanzienlijk.
Het liefst een automaat. De specificaties laat ik een beetje in het midden. Het moet natuurlijk wel een kwalitatief goed horloge zijn, het liefst van een gerespecteerd merk.
goede suggestie!
Deze Seiko SNE573 is tweedehands wel te vinden onder de €300. Echte duiker met 200m, 38.5mm kast, met solar quartz uurwerk.
Er zijn ook varianten in o.a. blauw, groen, en met grijze bezel.
Vind het een heerlijk zorgeloos horloge, kan met veel verschillende banden, en heeft zelfs zijn eigen topic:
Edit: Ik zie net dat je voorkeur uitgaat naar automaat. Dat kan, zeker ook bij Seiko. Ik laat de suggestie toch even staan, mocht je toch ook solar overwegen. Genoeg opties in ieder geval, succes met je keuze!
De Slim Turtle uit het blauw voor €600. (SPB317j1)