Misschien kun je zaken doen met @BroederBill? Ik had de indruk dat hij er een paar kwijt wilde. Ik zie zo snel geen klassieke scuba dude er tussen. Dat is dat duikmannetje, maar je had het over,
Geen idee of je bedoelt dat het ook een andere afbeelding mag zijn?
Wachten op Frankfurt Airport voor mijn vlucht naar Peking.
Vanmiddag /vanavond vlieg ik over Rusland. Chinese maatschappijen mogen door het Russische luchtruim.
Nieuwe aanwinst, de Vostok 710 met sniper dial, brushed bovenkant en gepolijste zijkanten. Vergeet de prissy Yacht-Masters; deze is gemaakt voor het echte werk, duikboten, bergingsvaartuigen, vrachtvliegtuigen en andere avonturen. Groot en zwaar stuk staal om je pols dat “bring it on” uitstraalt.
Vandaag met familie wezen Rikketikken. Doel was voor hen iets te gaan vinden wat aansloot aan hun wensen. Neefje overtuigd dat een originele Paketa big zero en iets voor hem was. En is gelukt bij een uiterst sympathieke verkoper uit Litouwen. Had overigens hele mooie stukken nog liggen maar inmiddels was mijn portemonnee al leeg. Daarnaast nog een hele mooie gouden Lemania kunnen scoren voor mijn nicht. Mijn buit was naast een semi-profi kastopener dit.
En daar zal het wel bij blijven. Unitra is een 100% Pools merk dat producten maakte voor de gewone burger, ook TV en radio. Die ben ik regelmatig tegen gekomen in Polen. Horloges niet.
Nog even op de valreep deze Vostok op de foto. Ik had nooit gedacht dat goudkleurig mij zou staan, maar nu ik deze om mijn pols heb denk ik toch dat het mij wel bevalt.