Same here……
Weet niet of het echt waar is heb het ook maar van Instagram gezien.
Maar de bezel inlay van de Seiko SKX schijnt dus perfect te passen ??? Dan heb je dus ineens keuze zat vanaf 50cent bij ook Ali
Ja, dat verhaal ken ik ook. Was ik nog zo verbaasd over. Nou ja, gewoon eentje bestellen op Ali, zou ik zeggen. Financieel risico is te overzien.
Buongiorno trouwens, iedereen!
Beetje vreemdgaan in de kroeg vandaag
Hey, nice! Nieuw aanwinst, dus? Welkom!
Gefeliciteerd en welkom alhier
Liep net even de onverlichte slaapkamer in en dan schijnt ie nog best fel. Toch niet slecht voor bijna 40 jaar oude lume!
Dank je wel mannen.
Was al een tijd op zoek en toen kwam deze voorbij. Moet wel even een check-up hebben en ik wil een zwarte Squale band want staal ligt mij niet echt.
Nog even met de originele insert omdat er een keramisch exemplaar van Long Island Watch onderweg is.
Hoe ga je die monteren?
Met een 3M sticker van Monster Watches. Heb ik eerder gedaan: passen perfect.
Tip als je het ook wil gaan doen: bestel er een paar extra. Het is een redelijk delicaat klusje wat bij mij (omdat ik handschoenen aan had) bij de eerste twee stickers mis ging
Bedankt voor de hint! Als ik nog eens wat anders wil dan het inkomende US exemplaar, dan ga ik de aluminium of (eigen) keramische van MW proberen.