Sneue bedoeling daar bij Squale. Een reactie op jouw bericht(en) is het absoluut minste wat men kan en zou moeten doen. Jammer dat het zo moet lopen en bij mij zou dit allemaal ook een zeer nare smaak achterlaten bij het merk.
Wie weet hoor je toch nog (snel!) van Squale en anders dan idd maar elders het probleem laten aanpakken. Hopelijk is het vlot en zonder veel kosten verholpen.
Dat is wel een heel wenselijke update, idd. Hij verscheen eerst met een butterfly clasp (of hoe heet dat?). Maar gelukkig zag Squale zelf ook al vrij snel in dat dit niet echt een goed idee was.
@VriesKou wow man, die is echt lekker hoor! Lijkt me minder dik dragen dan de Palombari zo op de foto afgaande.
Gefeliciteerd met deze toffe aanwinst, en dan komt er nog 1 naar je toe. Dat wordt dan maar ip elke pols 1 squale want kiezen tussen die twee lijkt me heel moeilijk.
En dan te bedenken dat de mijne voor minder weg gegaan is
Ik heb de mijne na een hoop geleur en gezeur aan een Duitse tandarts verkocht voor een kleine €1800. Daar was ik toen best wel blij mee. Maar als ik ‘m soms voorbij zie komen kriebelt het wel.
Ja snap ik volkomen, het is ook echt een mooie uitvoering. Maar ik zou hem niet meer aanschaffen puur vanwege de dikte. Die was gewoon voor mijn pols “te”.
Helaas
Nerd-modus “ON”
Onlangs in deze kroeg een hele nette 1521 Ocean Blasted overgenomen. Er zat geen garantiekaart of factuur bij, dus het bouwjaar was onbekend. Stiekem vind ik dat soort details altijd leuk om uit te zoeken, dus ik dook er meteen in.
Ik wist al dat deze 1521 wat ouder was, vanwege de “Squale”-gravering op de zijkant van de kast en de 60-click bezel in plaats van de 120-click die tegenwoordig bij de 1521 standaard is. Maar daarmee wist ik alleen dat ‘ie van vóór 2020 moest zijn, want rond dat jaar stopten ze (na veel kritiek) met die gravering.
Gelukkig had het horloge wél een serienummer, dus ik waagde een poging om het productiejaar via de archieven van Squale te achterhalen. En met succes! Binnen een paar dagen kreeg ik een vriendelijk mailtje terug van het team van Squale: mijn 1521 is geproduceerd tussen 2013 en 2015. Toch leuk om te weten—10 jaar oud alweer!
Tegelijk met dit kleine onderzoekje heb ik het horloge vorige week bij @PeterLC achtergelaten voor een grondige reinigingsbeurt, inspectie en een WR-druktest. Er zat wat vuil rond de kroon-tube, en de rubber afdichtingen zijn ook weer goed ingevet ingevet. Het horloge liep al strak, maar Peter heeft ‘m nog nét wat beter afgesteld. Het horloge kan nu met gemak nóg een keer 10 jaar mee.
Hierbij een serie foto’s—altijd smullen, want dit soort details zie je normaal niet zo snel. Voor de oplettende kijker, in deze 1521 zit nog een ETA-2824-2 uurwerk in plaats van Sellita wat Squale tegenwoordig gebruikt.
Ja ik vind het ook heel jammer. Sta ook echt aan jullie kant hoor. Maar dit is wel mijn ervaring van afgelopen week… het enige wat ik me nog kan voorstellen is dat ze met het hele team zó druk bezig zijn geweest met mijn e-mail dat ze helemaal niet meer aan de rest zijn toegekomen. Met 10 man de archieven in gedoken.
Ergens herken ik het ook wel. De iets lastigere mailtjes/verzoeken laten liggen? Zoiets? Alsnog belachelijk hoor.