Vacheron Constantin only

Aan deze kant prima, ook al deel ik het niet vaak in al het geweld hier. Dit is met afstand mijn meest gedragen horloge. Ontzettend dun en comfortabel.

37 likes

Miss in Juni (pas) weer :face_holding_back_tears:

3 likes

Service? :sob:

1 like

Blijft mooi, voor een ‘instappertje’.

30 likes

Rondje PC Hooft vandaag. :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck:

Vacheron Constantin
Dit was toch echt wel het hoogtepunt voot mij. De nieuwe Overseas Dual Time. Helaas hadden ze de groene niet.

34 likes

Mijn ex, geslachtofferd voor de AP :smiling_face_with_tear:

Stukje promo, maar wellicht kan ik er hier iemand blij mee maken :+1:

17 likes

Toch een prachtig horloge, deze Fiftysix.

2 likes

37 likes

Is dit een originele VC band?

Deze Fiftysix is lucratiever om tweedehands te kopen toch?

1 like

Mei 2020. List zo’n €15.000 denk ik.

13 likes

35k komt eerst denk ik?

2 likes

31 likes

De band is een Saffiano van Molequin, die vond ikzelf beter passen en droeg iets meer casual dan de OEM aligator band.
Er is een ok aanbod in occasion FiftySix modellen dus hier kan je jezelf een eerste afschrijving besparen - afhankelijk van je voorkeuren natuurlijk.

2 likes

Prachtig horloge hoor! Wat is je polsmaat als ik vragen mag? Oogt wel wat groot zo op het eerste gezicht.

1 like

List idd wat hoger…

De bruine op staal vind ik het mooiste.

Maar heel eerlijk, ik vind hem net iets te groot bij je. :sweat_smile:

1 like

Wat bedoel je precies? Ik doelde op de listprijs uit 2020.

1 like

Polsmaat 16,5cm op de mirror foto’s zie je dat het net kan. Zou niet groter moeten zijn.

Bedankt voor je eerlijke mening. Vind hem net kunnen, maar ik snap wat je bedoeld.

Ach genoeg leden hier die vinden dat de Speedy’s die ik heb ook (te) groot ogen/zijn op mijn pols. Die vind ik ook gewoon lekker om de pols zitten en draag ik ook gewoon omdat ik het toffe horloges vind.

De bruine is echt wel een mooie kleur. Uiteindelijk zit ik nu nog tussen blauw titanium, groen titanium en zwart staal te twijfelen. Eerst maar eens proberen om die groene in real life te zien.

Maar goed, de Overseas is wat budget betreft toch een meerjaren plan. Wie weet is die dan niet meer te verkrijgen of zo duur geworden dat ik hem niet meer wil/kan kopen.

Time will tell …

5 likes

Die VC draagt wel groot hoor. Vond het op mijn pols niet te doen :no_mouth:

1 like

Mijn pols is nét iets groter en ik heb ook Speedy’s gehad en draag nu een 42 Explorer 2 met redelijk gemak (en veel plezier) dus zou moeten kunnen zou je zeggen. Ik heb wel het idee dat de band de lug-to-lug afmeting versterkt doordat deze niet echt recht naar beneden gaat vanaf de lugs.

Ik vind de blauwe echt heel mooi, maar nog geen van de modellen in het echt gezien.

Maar zoals je zegt, een meerjarenplan en geen idee of het gaat lukken. Ook weer zonde om een groot deel van de huidige collectie ervoor te verkopen…

1 like