Waar leg jij je horloge 's nachts weg?

Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke manier om mijn horloges krasvrij en veilig op neer te leggen. Uiteraard het forum al afgestruind en ome Google om raad gevraagd.
In wissel bijna dagelijks van horloge waardoor ze niet veel in de horlogebox terecht komen. En om krassen te voorkomen liggen ze nu vaak op een boek op mijn nachtkastje…

Nu vind ik wel iets in de trant van een tray bedekt met vilt oid. maar ook daarin, behoorlijk prijzig en ziet er nét niet uit.

Ben benieuwd waar en hoe jullie je horloge 's nachts veilig wegleggen.

5 likes

Op een microvezel doek, op een geheime plaats

2 likes

Ingestopt in een bedje, met slaapmutsje… :innocent:

Nee , gewoon op het kastje op een doekje tegen krasjes. Simpel.

9 likes

In de box…. Die weer in een la staat

Als je die tray niet zo mooi vindt, schaf dan een kleinere leren valet aan :crossed_fingers:t3:.
Bij mij gaan ze gewoon in de box bij de andere horloges, het zijn groepsdiertjes :wink:.

13 likes

Ik heb m ook op een microvezeldoekje liggen.

2 likes

Hoe krast een horloge dan als die die stil ligt op een kastje? :joy::joy:. Manmanman je kunt ook doorschieten.

51 likes

Mijn daily is een daily omdat ik niet kijk op een krasje meer of minder. Die pleur ik gewoon ergens waar het uitkomt.

Ik heb mn horlogekistje op mn nachtkastje staan voor als ik iets moois draag. Die 4 seconden extra om m daar in te leggen neem ik dan voor lief

7 likes

61 likes

Gewoon in de horlogedoos. Maar ik snap dat het met veel leren bandjes een gedoe kan zijn om ze er steeds weer in te stoppen. Vrijwel al mijn dagelijkse horloges zijn op staal dus die klik ik liever in de horlogedoos dan dat ze ergens liggen (want dan krast de band op de achterkant).

Dit een keer geprobeerd, nadat ik ergens deze dingen voor 25 euro zag liggen in een soort hippe woonwinkel. Het is stiekem wel heel makkelijk om daar je horloge ‘s avonds in “gooien”

2 likes

Het horloge wat ik afdoe als ik naar bed ga in de kist en het horloge wat ik de dag naderhand ga dragen alvast op mijn nachtkastje.
De dagen dat ik werk wacht mijn werkhorloge op me op de keukentafel. En als die beschadigd zal me dat eerlijk gezegd zwaar aan mijn bruine ster roesten.

2 likes

Horloge standaard, home made.

23 likes

Op een desk/nightstand valet van onze @watchpouch


Foto credits voor watchpouch

17 likes

:joy::+1:t4:

1 like

In de schoot van mijn vrouw, met de hoop dat er veel horloges van komen.
En als die schoot niet vrij is, op een zelf geprinte staander.

24 likes

Hier :arrow_down:

26 likes

Watchwinder met extra opslag

8 likes

31wGVUevVHL.AC_SY1000

Op zo’n ding van roogs. Heb ik al jaaaaaaren, verkopen ze niet meer volgens mij. Zijn tientallen vergelijkbare en goedkopere versies van :joy:
Krijg er twee horloges op.

De mindere goden liggen erbij in de buurt.

De rest ligt bij DNK dus daar heb ik hier thuis geen “last” van.

3 likes

:point_up_2:exact dit. Horloge op het nachtkastje wel op een microvezeldoek :ok_hand:

1 like