Waarom zoveel Invicta haat?

Ik “haat” Invicta niet, zo’n gevoel heb ik bij geen enkel merk. De moderne horloges die ik van Invicta heb gezien doen helemaal niks met met mij. Ik heb er geen enkel gevoel bij, ja af en toe een gevoel van “waar ken ik dat ontwerp van?”. Sommige vintage horloges, die je wel eens laat zien @Chillekasper, geven me wél positieve kriebels. Zit mooi spul tussen!

PS Ik heb geen antwoord op de poll gegeven, mijn antwoord stond er niet tussen. :wink:

2 likes

Haha, verrekte hippie. Hier was het ook Karvan Cevitam, of Punica.

1 like

Ik mis Punica nog steeds! Of is het nog ergens te krijgen?

2 likes

Tuulk, gewoon bij de Jumbo. Niet meer in die glazen flessen waarmee je iemand neer kan slaan though.

2 likes

Nice, smaakt het ook nog zoals vroeger? Ik had het liever in die grote glazen flessen gezien maar ik zal van de week eens kijken bij de Jumbo!

1 like

punica haha, sweet memories. evenals de zakjes capri-sun met dat vermaledijde rietje

8 likes

Nee. Ik vind van niet.

Of de perceptie is anders omdat ik geen kind meer ben, maar ik gok dat er vroeger een kolenschep suiker bij inzat die nu ontbreekt.

1 like

Die zijn er nog steeds toch?

Jaaaa… dat je dat rietje er in propte en dan te hard in het zakje kneep en dan je lievelings Donald Duck trui onder zat.

14 likes

Haha ja. Mijn tandarts denkt nog steeds met warme gevoelens aan die tijd.

5 likes

Hier geen haat aan Invicta, maar als ik de foto van @willemC zie dan denk ik maar 1 ding.

Invicta = Eduardo Liotto

:hugs:

2 likes

ik haat geen enkel merk.

Heb wel duidelijke voorkeuren. :beers:

1 like

Past ook perfect bij zowel die lelijke hokken als de kopieën die ze maken oale replica pedellaar die het is.

4 likes

@chillekasper, bedankt voor je topic over die meuk! Invicta kan me gestolen worden, maar dit is een mooie trip down memory lane.

Ik zal maar niet over Fristi beginnen. Daar heb ik een overload van gekregen. Als ik het zie staan proef ik het achter in de keel en begin ik al bijna te kokhalzen.

7 likes

Invicta is een door de mand gevallen merk, een merk wat je niet meer serieus kan nemen.

Ooit begonnen als een echt horlogemerk met de nodige passie en creativiteit. Toen ze met de Subaqua Noma met Valjoux uurwerken uitkwamen waren het nog felbegeerde horloges, origineel en met niks vergelijkbaar op de markt destijds(?).

Volgens mij is het niet lang daarna verkocht (aan rijke Indiers?) en toen is het heel snel bergafwaarts gegaan met het imago. Toen kwamen ze met de ene na de andere hommage en karikatuur horloge, met overdreven hoge pricetags terwijl ze die via diverse outlet kanalen dumpten tegen een fractie daarvan. En een hoeveelheid jaarlijkse nieuwe modellen van de lopende band om duizelig van te worden.

1 like

Gek eigenlijk dat daar nooit een alcoholhoudend mixdrankje mee is bedacht.

3 likes

Bruhh, ken jij Malibu-Fristi niet?

5 likes

Ik ben even naar de supermarkt. Brb.

2 likes

the southern silk route. een beste cocktail

2 likes

Volgens mij hadden Jules de Corte en Stevie Wonder er één :sunglasses:

2 likes

Ik vind zo’n pro Diver prima voor het geld. Leuke nh35 of Miyota 8000 erin en lekker waterdicht. Ook de Speedracer serie vind ik soms wel oké, maar wat ze voor de rest maken zijn echt oversized kermisprullen naar mijn mening.

1 like