Ik ben er nog niet aan uit of 2 horloges met 1 paard kunnen matchen.
En mijn navitimer paard liep er deze zomer niet zo happy bij
Ik ben er nog niet aan uit of 2 horloges met 1 paard kunnen matchen.
En mijn navitimer paard liep er deze zomer niet zo happy bij
Frederic Constant zou ik vroeger misschien ook wel genoemd hebben. Nu eentje incoming.
Zeg nooit nooit zeg ik meer dan ooit.
Een Chopard of een Richard Mille zou ik nooit kopen. Toppunt van wanstaltigheid.
Maargoed jij bent dan ook geen snob;)
Nou vooruit, deze is ok-ish.
Chopard Mille Miglia 168571-3001 in Roestvrij staal | CHRONEXT Chopard Mille Miglia 168571-3001 in Roestvrij staal | CHRONEXT
Toen naar de juiste kant geswipet en nu 11 jaar getrouwd dus tja je ziet hoe het kan gaan.
Ik heb er van genoten.
Thanks
Ik vind je (vaak) een ongelooflijke zeikerd, maar ik heb desondanks op dit betoog opmerkelijk weinig aan te merken. Behalve dan dat ik de VC 222 wel een lekker horloge vind.
Chapeaux (da’s de chique variant van Chapeau).
Navitimer paard
Dat klopt. Het is een Daytona. Met geschroefde pushers.
Oh, een merk dat ik nooit zou kopen is Rolex. En dat ligt meer aan mijn ervaring met Rolex bezitters dan aan het merk of de horloges zelf. Een van mijn beste vrienden is zo’n heeft een Rolex Submariner en ondanks dat het verder een super leuke gast is, is hij zo’n karakteristieke Rolex fanatiekeling. Alles wat geen Rolex is, is rotzooi. Van dat slag ken ik er iets teveel helaas, vooral op mijn werk heb ik er veel van dat slag rond lopen en daardoor heb ik een afkeer gekregen van het merk. Het staat voor mij inmiddels symbool voor mensen met kapsones die willen laten zien dat ze teveel geld hebben (of juist niet, maar het voor de uiterlijke schijn doen ten koste van alles).
Ik weet het lieve mensen, niet iedere Rolex eigenaar is zo en het is erg vooringenomen van mij, maar wel iets wat is gebaseerd op persoonlijke ervaringen en daardoor beïnvloeding op mijn kijk op dit merk.