40 jaar jong.
Echt mega groot voor die tijd. Een erg mooi horloge
Dit is voor zover ik weet ook de grootste maat die ze hadden. Ik heb 4 Tissot trench watches uit die tijd, en de meeste zijn inderdaad flink kleiner.
Voor een verzamelaar en liefhebber als mijzelf, van Japanse schoonheid uit de vroege jaren, is deze perpetual Calendar Alarm van het ondergewaardeerde Ricoh een grailwatch.
Fantastisch als je er dan eentje vind in nieuwstaat op MP:
Dag van maand knippert, en de zondagen vd maand knipperen. Je kan met beide rechter pushers door de komende en verleden maanden heen scrollen. Kortom, je ziet altijd de weekdag voor elke datum. Daarnaast kan je willekeurige dagen programmeren als reminder.
Omstreeks 1978/79
Naast zn broertje
Heeft een fijn nieuw huis gevonden
Grootste deel van de dag doorgebracht met mijn récente aanwinst een NOS citizen cosmotron.
Maar net deze avond geswitched naar een andere récente vondst een Richard 21 jewel automatic met de vrij spéciale A.S. 1673 een 21 jewel automaat waarbij er gebruik is gemaakt van een assymetrisch geplaatste rotor.
die dan nog eens volledig ingewerkt is in het calibre ipv er bovenop wat voor die tijd 50/60 voor een uitzonderlijk dun binnenwerk zorgde.
In de categorie: die gaat niet meer weg…
Topdag vandaag in Zwolle, in museum De Fundatie met naast een groot overzicht van het werk van Rob Scholten ook Joyce Verheul met een kunstwerk van gemaakt van op de RikkeTik gescoorde radium wijzers. Het origineel hangt bij radioactief afvalverwerker Covra in Vlissingen
Ik met een Pontiac Super Compressor en mijn maat met een Aramar Long Beach
Prachtige aanwinst, gefeliciteerd! En mooi dat ie op het forum blijft, dan kunnen we er hopelijk regelmatig van genieten in dit draadje .
Tegen het vallen van de nacht nog even deze avondwissel.
Geinspireert door de Ricoh deze al helemaal niet meer zo nieuwe “NA” vanavond uit een vd projectbakjes gehaald en geserviced.
Bandje komt net droog van de verwarming na ultrasoon, dus hij moest even om
Deze Pulsar Perpetual Calendar -de Y950-, met vergelijkbare functies als de Ricoh, is van 1983. Maar is niet zo hip als zn Worldtime -Y951- broer (identiek, maar met een wereldmap in de overlaying display, ipv calendar)
Niet minder verzamelwaardig En mag morgen aan de pols