Dat is inderdaad toevallig.
Wel een leuk ontwerp
Ik ken ze alleen in het blauw. Groen heb ik nooit gezien.
Fraaie combi
Dit is de Certina van mijn vader die hij destijds kreeg hij werkte bij de Volvo in Born later Nedcar.
Binnenkort krijg ik een horloge als afscheid bij mijn pensioen.
Topper deze chrono
In de vorige eeuw kon je ook indrukwekkende fluthorloges kopen - opwinder chronograph look-a-like met een wel heel bekende tachy bezel !
Erg attent van je werkgever. Het bestaat dus toch nog
Geen betere manier om te zeggen:”het is de hoogste tijd”
Ik had van @singlehoesjes een Timex overgenomen die gisterenmiddag in de bus lag. Er waren wat issues waardoor hij niet meer bruikbaar was. Onder andere de kroon die niet meer op de opwindstift zat en omdat een Timex kroon niet geschroefd zit was het moeilijk om iets anders er op te zetten.
Ook liep ie niet goed meer, of eigenlijk helemaal niet meer dus heb ik het uurwerkje een rondje in de schoonmaakmachine laten draaien. Nu loopt ie weer en houdt goed de tijd.
Het datum mechanisme terug zetten was nog een heel gedoe, maar uiteindelijk is het toch gelukt.
Ik heb een kroon met locktite op de opwindstift gelijmd en het geheel past eigenlijk vrij goed.
Het is nu tenminste weer een goed bruikbaar horloge.
Nu weer om de pols
Man Peter, hoeveel opgegeven horloges heb je nu intussen al niet gered - ongelofelijk!!