Vandaag de dag heb ik 6 horloge’s in de collectie, waarvan enkele automaten.
Aangezien ik niet elke dag hetzelfde horloge draag is het ook niet altijd even makkelijk om te kijken hoe accuraat mijn horloge’s nu echt lopen (ben niet in het bezit van een timegrapher).
Vandaar dat ik al even op zoek ben naar een app om dit te checken en bij te houden.
Ondertussen heb ik er al enkele gebruikt.
Watch Accuray Meter is daar één van. Handig om te checken maar, bij mijn weten, geen mogelijk tot handmatig ingeven van gegevens en verschillende horloge’s bij te houden.
Er zijn ook andere (betalende) app’s zoals Twelve O’clock. Andere apps zijn dan weer beschikbaar op IOS of Android maar niet allemaal cross-platform.
Vandaag ben ik op Wristlog uitgekomen:
Een online “app” die overal en op elk apparaat te gebruiken is en op het eerste zicht lijkt deze aan werkelijk alles te voldoen:
- Bijhouden van de collectie
- Tracken van, meerdere horloge’s
- Draag- en polstijd bijhouden
- …
Na het gebruiken van de testaccount ben ik er best enthousiast over.
Vandaar dat ik deze even wou delen met het HF en van de gelegenheid gebruikmaken of er nog anderen deze “app” gebruiken en wat hun ervaring is.

