Als ik het Google ziet het er vrij generiek uit.
Ik zou op basis daarvan neigen naar een Seiko of citizen in Titanium.
Maar … Heb je niet een foto waar het horloge opstaat als referentie?
Als ik het Google ziet het er vrij generiek uit.
Ik zou op basis daarvan neigen naar een Seiko of citizen in Titanium.
Maar … Heb je niet een foto waar het horloge opstaat als referentie?
Jah klopt idd, vandaar ook de beschrijving simpel en ingetogen haha. Nee geen foto van de zijne maar zal eens zien of ik die kan krijgen.
Voor iemand die iets praktisch wilt (geen gedoe over zomer winter juiste tijd met radio controlled, en leeg batterij met solar power) en onder de €300, zoals n Citizen uit de CB0010 of 0011 lijn.
Of n H145-S073545.
!
17499111899848802332879238975658|500x500
Ook Casio heeft in de Lineage lijn wat nette
Multiband 6 met solar
Of wat sportievers in de Edifice lijn
Dat was mijn tip ook
De Seiko SUR is een goede optie. Voor ietsje meer dan 300 kan je ook wel een CASIO Oceanus t200s scoren. Goede afwerking, solar en radio gestuurd, dus geen omkijken meer naar.
Foto geleend van het forum.
Als de schoonvader van @ATallGuyCollectingWatches deze T200 kan hebben met z’n 41mm diameter, is dat voor een quartz horloge met stalen band de allerbeste keuze in deze prijsklasse! Solar en atomic zijn geweldig voor een allerdaags horloge en de afwerking is zeer hoog.
Eco-Drive mid size 37 mm Promaster. Robuust, compact, ziet er goed uit en geen omkijken naar. BIJ BOL rond de 230
De speciaal voor dit horloge ontworpen solid stainless bracelet is aftermarket en verkrijgbaar bij Islander watches, zo’n 70 euro incl. shipping and tax. Ben je voor precies 300 rond klaar.
Of, die is wel erg fraai. Vooral op staal. De indexen doen me beetje aan mn GS denken
HIer zegt verder niemand wat op, maar ik vind het een erg mooie optie, met saffier, en waterdicht, voor een scheet en een knikker.
Echte foto: heel mooi voor €315 incl. alle kosten.
Zo is dat, ook makkelijk de tijd verzetten op vakantie buiten onze tijdzone. Solar en radio controlled, geen omkijken naar. Originele stalen band draagt prima, ook al is het zogenaamd een Seiko rammelband.
Die Oceaanus is toch bij verre de beste suggestie hier? Als je door deze 46 berichten scrollt zie ik heel veel eenheidsworst horloges voor 300 euro die ik nooit zou geven. Daar is niks speciaals aan. Deze Oceanus is doordacht, vol features en prachtig afgewerkt. Dat verslaat wel die anonieme Citizens en Casio’s die je na aankoop wel voor 40% minstens kan afschrijven.
Hij verdient het beste en die Oceanus is het als je het mij vraagt. Of die Orient dress watch die was aangedragen maar die is een stuk minder breed inzetbaar en feature arm.
*eenheidsworst Seikos etc ook, toch niks spannends aan die aangedragen modellen. Lijkt heel veel op elkaar
Net TL-1 en meteen rellen?
Niets tegen Seiko in het algemeen he!
Naargelang hoe gehecht de beste man aan het vorige exemplaar was… laten herstellen?
Vind ik altijd een leuke. Zo’n oud wrak in een kast vinden en als nieuw teruggeven. Blijkt ‘ie dat voor z’n eerste communie van zijn opa gekregen te hebben…