Continuing the discussion from Breitling Only Deel V - 4055 van MPK.
Previous discussions:
Nieuw topic met hopelijk nog veel meer Breitlings
Ik zit een beetje in dubio met mijzelf. Moet ik deze Avenger 45 Chrono houden of wegdoen? Sinds de komst van de Colt 44 is die samen met de SuperOcean 44 mijn favoriet.
Het gaat snel in het Breitling topic. Deel 6 al.
Moet even nieuwe plaatjes schieten, maar ben nog steeds in mijn nopjes met de laatste aankoop. Draag hem gemiddeld een dag of 4-5 per week.
zou ik chrono houden en colt eruit
Welke kleuren zijn de colt en ocean?
Ik zou denk ik de chrono eruit gooien. Maar hangt af van hoe de andere twee zich tot elkaar verhouden
Wat een ongelooflijk mooi horloge man👍
De Colt draagt zo lekker!
De SuperOcean is zwart (op staal en rubber), de Colt is blauw (op staal, rubber en militairy).
De chrono hoeft natuurlijk niet weg. Vandaag maar weer eens om doen
Ik zou nog even rustig afwachten en langer laten bezinken. Voor je het weet zijn de interne meningen en gedachten weer anders! Bezint eer gij begint. Etc.
Even voor de duidelijkheid, dit geldt dubbel zo hard voor mijzelf en kan het daarom ook beter/net zo goed tegen mijzelf zeggen! Vind dat ik het daarom ook wel tegen een ander mag zeggen.
Mooie combi met die band
Is ook prima advies!
Het gekke is, nu heb ik hem vanmorgen omgedaan en vind ik hem weer helemaal fantastisch. Toch een beetje haat liefde verhouding zo. En dat is nog geen argument om hem weg te doen.
Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald!
Kan het nóg zomerser? Denk het niet!
Misschien met een cocktail erbij