Welkom
Welkom op dit mooie forum
Welkom!
Welkom bij de club Willem
Welkom!
Hoi Willem, welkom op het forum.
Succes met de zoektocht naar een nieuwe duiker, je bent niet de enige met deze opgave::
Welkom op het forum!
Van harte welkom
Welkom Willem ,
Tja het ligt een beetje aan je budget Seiko heeft zat automaten en duikers . Wat ik echt een topper vind is de Squale 1521 met 50 atm.
Welkom! Zag vandeweek ergens op dit forum iemand die een duiker tot 1000m kocht. Wellicht een interessante om eens in te lezen voor je.
Welkom Willem!
Mijn beste,
Van harte welkom in die fascinerende kring van HorlogeForum!!
Orologio Signaturis Temporis
Welkom Willem, genoeg te lezen en beleven hier!
Welkom Willem! Je zit hier wel snor als je adviezen zoekt
Welkom hier.
Welkom!
Welkom en denk dat er genoeg info voor je te vinden zal zijn
Hoi WIllem,
Welkom hier. Heb je al eens overwogen om een Citizen Eco-Drive duiker te pakken? Als je zo’n ding neemt laadt je horloge zich op aan zowel zonlicht als ook kunstlicht of indirect licht.
Dan heb je de voordelen van quartz (robuuster uurwerk, nauwkeuriger, stootvaster) zonder dat je eens in de 3-6 jaar een batterij moet laten prikken.
Los van het feit dat jij als duiker wel moet weten dat je bij welk horloge dan ook gewoon een waterdichtheidstest moet doen, om de twee jaar, om je pakkingen te controleren, ben je dan wel van de batterij vraag af.
Automaten zullen, afhankelijk van waar je ze koopt, naast de check voor pakkingen ook nog eens om de 5 a 10 jaar geserviced moeten worden.
Als je voor 240 ballen een Orient duikertje koopt kan het goed dat ie het 20 jaar volhoudt en dat je 'm dan weg kunt knikkeren, maar ik weet niet of dat de inslag is.
Wat wil je uitgeven? Da’s ook een dingetje. In dit antwoord in een ander topic ga ik door een aantal opties heen tussen de 1500 en 230 Euro. Wel allemaal automaten, terwijl ik denk dat jij met een Citizen Promaster Sea eco-drive horloge beter af bent.