Lijkt idd een lichte houtsoort.
Seiko met blauwe emaille plaat?
Ja ja, komt goed. Ga van de week even een horlogeboer contacteren.
Prachtige collectie
Klopt; de heerlijke spb069!
Dank! Ik ben een tevreden mens!
Gave verzameling Onno!
Maar had je Presage straf?
Haha, nee die zat om de pols. Voor de foto even snel neergelegd.
Moosie collectie zo! Die Minase blijft toch wel echt een plaatje!
Heel erg knap hoor, en mooie stuks overgehouden. Geniet ervan. Ik speel ook al heel lang met deze gedachte. Maar het lukt op een of andere manier toch niet.
Heel mooi van harte
Zat net, toevallig, jouw NA te bekijken. En nu lees ik dit. Gaat over hetzelfde horloge volgens mij.
Er heeft wel wat huize Fate voor moeten verlaten toch? Te veel gekloot op telefoon om te kopieren, maar dacht Baltic, Farer, Junghans en nog eentje. Maar dat weet je zelf beter hehe.
Wat heeft ie nu (gedeeltelijk) niet meer? Ben gewoon benieuwd
Mooi Arjen! Ik ben ook terug naar 4 gegaan. Best rustig zo… zal nog even een foto posten als de Canvas band binnen is voor de IWC.
Mooie diverse mix Onno
Ik speel ook een beetje vals Anders lukt het niet
Kleurrijk kwartet. Tof
Wachten we nog even op de ultieme foto van jouw kwartet als de IWC op canvas zit
Dit topic is na het bereiken van de maximumlimiet van 4000 antwoorden automatisch gesloten. Discussie voortzetten in Jouw collectie op één foto deel XI (Deel 2).