Squale HFLE 2024 - het vervolg & (na) de uitreiking

:shushing_face: Als je mij beloofd om het aan niemand verder te vertellen… :zipper_mouth_face: het is in de Squale kroeg!

5 likes

Zeer verstandig.

Benieuwd naar meer foto’s. Heb er zin aan!

4 likes

Duurt laaaaaaaaaaaaaaaaaaang :grin: :grin: :grin:

4 likes

Jaaaaaaaa…

3 likes

Is er al wat meer bekend ?

1 like

Ja zeker wel, dat Squale in februari zijn listprijzen gaat verhogen. Hebben wij toch lekker mazzel met de HFLE. Maar wil je nog een extra Squale, snel naar de AD :+1:

7 likes

In het kader van

Hierbij een kleine update, maar voor de geïnteresseerden die nog geen exemplaar hebben kunnen bemachtigen.

Er is 1/één/ein/uno exemplaar op rubber vrijgekomen.

Mocht je nog geen exemplaar hebben kunnen bemachtigen, dan kun je een pb sturen naar @MotoSkooly, @royke74, @Archer, @TagEd of naar mij natuurlijk.

En wie het eerst komt, die het eerst maalt!

Fijne zondag, :sunglasses:
KGIGO

9 likes

En alweer vergeven, zo snel gaat het!

Welkom bij de club @Omanido !!

8 likes

Dank je voor het welkom! Ik zal vooralsnog proberen geduldig te zijn wat betreft de datum van uitgifte. In het verleden kreeg ik niet altijd applaus voor m’n vragen daaromtrent… :wink:

9 likes

JeeJ :partying_face: :partying_face:. Dat ging snel. Er was best wat reactie, maar Omanido had een bijl bij zich… om de knoop door te hakken.

Zolang je maar wel antwoord hebt gekregen op jouw

:wink:

5 likes

:axe:
En daar houden we van! Congratulazioni, @Omanido! :beers:

Maareh, moet zeggen dat ik ook maar moeilijk kan wachten!
The Pointer Sisters - I'm So Excited on Make a GIF

8 likes

AANVULLING OP HET HFLE 2024 VOORSTEL

Beste HF-leden,

Zoals we eerder al hebben aangegeven, zijn we de afgelopen periode druk bezig geweest met de optie van een aanvullend aanbod voor degenen die voor de staaloptie hebben gekozen. We hebben diverse straps onderzocht, maar kwamen tot de conclusie dat de wensen en ideeën zeer uiteenlopen en veel leden al een extra band hebben besteld.

Toch hebben we een passende oplossing gevonden. We bieden iedereen die een HFLE heeft besteld een losse Squale buckle tegen gereduceerd tarief aan, zodat je deze aan een band naar keuze kunt zetten. Gezien de tropical rubber banden van 20mm naar 16mm taperen, maar sommige leren banden naar 18mm, volgt hier ons aanbod:

  • Squale buckle 16mm polished: €15,-
    of
  • Squale buckle 18mm polished: €15,-
    of
  • Squale buckle 16 & 18mm polished: €27.50,-

Als je een HFLE hebt besteld en interesse hebt in één van bovenstaande opties, stuur dan een persoonlijk bericht (PB) aan iemand van het HFLE-team met je wensen. Wij zorgen er dan voor dat deze bij de bestelling van je HFLE wordt gevoegd. Het aanbod is dus alleen voor HFLE kopers.

Hieronder een afbeelding van een tropical rubber strap met Squale buckle:

17 likes

Kan daar ook 007/100 op staan?

Oh ja - en dank natuurlijk. Heel cool idee! :smiley:

3 likes

Heb je een schroefbank, hamer en beitel én een vaste hand? Dan kan het! :joy:

3 likes

Ik wil wel een poging wagen, garantie tot de voordeur…

4 likes

Mooi aanbod!
Is er ook nog keuze uit kleuren? :sunglasses:

1 like

Wij denken dat een polished buckle het beste aansluit op een 1545 case, vandaar het aanbod in 2 maten, en niet met een PVD coating oid.

4 likes

Ik hou het maar bij de stalen en orginele Squale band, als ik een buckle op een tropical moet zetten blijft er weinig van over. Daarom ook nooit bij Ikea iets kopen, gaat niets worden voor mij en Assie62 heeft ook geen ervaring met een buckle aan een band zetten :grin:

2 likes

Er zijn altijd wel mensen die je kunnen en willen helpen, Fer!

2 likes

Dat weet ik maar wil niet altijd hulp vragen, veel leden hebben ook genoeg andere dingen te doen. Dus koop ik de originele rubberen band van Squale erbij en misschien ook nog een mooie van Woolbrook en dan mag Assie bandjes voor mij wisselen, dat kan ze heel erg goed :wink:

2 likes